سرویس اقتصاد مقاومتی | کد خبر: 20635
تاریخ انتشار: 1395/02/27 - 00:46:10

گردهمائی طلایه داران اقتصادمقاومتی درسال اقدام وعمل درمانه وسملقان برگزارشد

معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: روحانیت به واسطه جایگاه اجتماعی خود می توانند برترویج وتبیین اقتصاد مقاومتی تاثیرگذارباشند.
گردهمائی طلایه داران اقتصادمقاومتی درسال اقدام وعمل درمانه وسملقان برگزارشد,
به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری آشخانه، حجت الاسلام هادی پروین رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مانه وسملقان،  ازبرگزاری گردهمائی طلایه داران اقتصادمقاومتی درسال اقدام وعمل با حضورحجت الاسلام بابا محمد ایزانلو معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی احمدزاده امام جمعه شهرآشخانه ،ائمه جماعات و روحانیون شهرستان دردفترامام جمعه این شهر خبرداد.
 
حجت الاسلام بابا محمد ایزانلو معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ، با اشاره به نام‌گذاری سال 95 توسط مقام معظم رهبری به «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» اظهار داشت: مقام معظم رهبری هر ساله با توجه به اولویت‎‌هایی که در کشور وجود دارد سال جدید را نامگذاری می‌کنند لذا با اینکه سال گذشته در حوزه اقتصاد مقاومتی موفقیت‌های چندانی بدست نیاوردیم، مقام معظم رهبری با توجه به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم امسال را نیز به نام اقتصادمقاومتی، اقدام و عمل مزین کردند که در این میان نقش حوزه و روحانیت تاثیرگذار است.
 
معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با تاکیدبراینکه روحانیت در ابعاد اقتصاد مقاومتی نقش پر رنگی ایفا کننداظهارداشت، روحانیت به واسطه جایگاه اجتماعی خود درترویج و تبیین اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری موثر باشند.
 
وی افزود: یکی از الزامات در این باره تلاش برای اصلاح الگوی مصرف و پرهیز جدی از اسراف و تبذیر و همچنین ترغیب مردم به استفاده از کالاهای داخلی است.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مانه وسملقان نیزدر جمع روحانیون گفت، در این باره مبلغان می‌توانند فضیلت کار و تولید و تلاش را جا بیندازند و  امروز اگر در کشور رکود وجود دارد که هست، راه مقابله با آن تقویت وحدت و همدلی و تأکید بر قوه خلاقیت و امید و باور به حل مشکلات است که این‌ها در سایه اقتصاد مقاومتی و درون‌زا محقق می‌شود.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر