سرویس کنگره شهدا | کد خبر: 20963
تاریخ انتشار: 1395/03/07 - 07:39:29

نماینده ولی فقیه در سپاه شیروان:

بین امام شناسی آیت الله جنتی با برخی دیگر از بزرگان نظام تفاوت وجو دارد

نماینده ولی فقیه در سپاه شیروان گفت: بین امام شناسی اباذر با ابو موسی اشعر تفاوت بسیار بود اکنون نیز بین امام شناسی آیت ا... جنتی با برخی دیگر از بزرگان نظام تفاوت بسیار فاهشی هست.
بین امام شناسی آیت الله جنتی با برخی دیگر از بزرگان نظام تفاوت وجو دارد,

به گزارش خبر نگار پایگاه خبری آشخانه، حجت الاسلام والمسلمین منفردی نماینده ولی فقیه در سپاه شیروان  در یادواره ۳۳ شهید روستای دار الشهدا گفت:مهمترین ویژگی شیعیان راستین این است که با سخاوت به دیگران کمک می کنند وبر این کار مداومت دارند.

منفردی تصریح کرد:در روایات آمده است که اگر کسی نماز را سبک بشمارد شفاعت اهل بیت به او نمیرسد برای همین بسیجیان در جبهه های جنگ یک لحظه نماز اول وقتشان ترک نمی شد وبا تمام وجود در خدمت پروردگار بودند.

نماینده ولی فقیه در سپاه شیروان گفت:در برخی نقاط داشتن محبت اهل بیت در داشتن جرم است.نمونه تاریخی آن اباذر غفاری  ونمونه کنونی آن مسلمانان مظلوم در عراق ، سوریه ویمن که از نظر تکفیری ها مجرم به حساب می آیند.

وی ادامه داد: بین امام شناسی اباذر با ابو موسی اشعر تفاوت  بسیار بود اکنون نیز بین امام شناسی آیت ا... جنتی با برخی دیگر از بزرگان نظام تفاوت بسیار فاهشی هست.

منفردی تاکید کرد: خواص بی بصیرت بین اختیارات پیامبر(ص) با مولا علی (ع) تفاوت قائل می شدند امروز هم عده ای از بزرگان نظام بین اختیارات امام راحل(ره) با مقام معظم رهبری تفاوت قائل می شوند اما خودشان می دانند که تفاوتی وجود ندارد.

وی خاطر نشان کرد اکنون که بیش از ۳۰ سال از عمر انقلاب می گذرد طلهه ها وزیبر ها خود را نشان دادند و گفتنددر سال 88 مسئله سیاسی است اما خود شان هم میدانستند که نبرد میان حق وباطل بود.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر