سرویس کنگره شهدا | کد خبر: 21926
تاریخ انتشار: 1395/04/12 - 08:42:27

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان:

امیر اسماعیلی سخنران کنگره شهدای مانه و سملقان خواهد بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان گفت: کنگره شهدای مانه و سملقان 24 تیرماه و با سخنرانی امیر اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا برگزار می شود.
امیر اسماعیلی  سخنران کنگره شهدای مانه و سملقان خواهد بود,
سرگرد اسماعیل بیدکی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مانه و سملقان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری آشخانه ضمن تایید این خبر افزود:با چهره های استانی نیز می شد این برنامه برگزار شود اما با توجه به پتانسیل بالای شهرستان می خواستیم از بک چهره کشوری دعوت شود که تلاش ها جواب داد.
وی ادامه داد:سخنران این مراسم معنویی امیر سرتیپ اسماعیلی  فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا خواهند بود که با تلاش های فراوان توانستیم با ایشان ارتباط برقرار کنیم.
بیدکی با اشاره به زمان برگزاری کنگره تصریح کرد:کنگره در تاریخ 24 تیر امسال برگزار می شود و پبش بینی شده بود کنگره در گود کشتی برگزار شود اما به دلیل پاره ای از مسائل مکان برگزاری به مسجد جامع آشخانه تغییر پیدا کرد.
وی اظهار کرد:دیدار با خانواده شهدا و غبارروبی گلزار شهدا با حضور امیر پیش بینی شده است و پیش بینی حضور 2 هزار نفری مردم برای این مراسم را داریم.
بیدکی تاکید کرد:شهرداران و بخشداران  تمام تلاش های خود را برای فضاسازی در شهرها و روستاها به کار ببندند که حداقل از هر روستا چند نفر به عنوان سفیر در این مراسم حضور یابند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مانه و سملقان خاطرنشان کرد:چون سخنران گشوری است سعی شود تا مدیران کل دستگاه های اجرایی حضور یابند و در این مراسم از چند کتاب و تندیس شهدا رونمایی خواهد شد.
 
 
انتهای پیام/

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر