سرویس کنگره شهدا | کد خبر: 22164
تاریخ انتشار: 1395/04/22 - 01:45:58

فرماندار مانه وسملقان:

کم کاری دستگاه های اجرایی در روند برگزاری کنگره شهدای مانه وسملقان مورد قبول نیست

فرماندار مانه وسملقان با اشاره به اهمیت برگزاری کنگره شهدا گفت: کم کاری در امر اجرایی کنگره شهدای شهرستان از دستگاه های اجرایی به هیچ وجه مورد قبول فرمانداری مانه وسملقان نیست.
کم کاری دستگاه های اجرایی در روند برگزاری کنگره شهدای مانه وسملقان مورد قبول نیست,
غلامرضا عوض زاده فرماندار مانه وسملقان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری آشخانه؛با اشاره به اهمیت برگزاری کنگره شهدا تاکید کرد: کم کاری در امر اجرایی کنگره شهدای شهرستان از دستگاه های اجرایی به هیچ وجه مورد قبول فرمانداری مانه وسملقان نیست.
وی با اشاره به این که یادواره شهدای مانه وسملقان اولین یادواره در میان هشت شهرستان خراسان شمالی است افزود: تکالیفی که بر دوش دستگاه های اجرایی گذاشته شده باید به طور کامل انجام شود، رصد این که آیا کار ها به خوبی انجام شده به طور مرتب توسط فرمانداری صورت می گیرد.
عوض زاده تصریح کرد: همه بخشداران و شهرداران تلاش خود را به کار بندند تا شوراها ومعتمدین روستا ها وبخش ها را به مکان یادواره منتقل کنند.
وی تاکید کرد: انتظار بنده این است که نگاه در برگزاری کنگره نگاه اداری نباشد، همه باید تلاش کنیم تا دین خود را به شهدا وخانواده های محترمشان ادا کنیم.
فرماندار مانه وسملقان خاطر نشان کرد:بعد از اتمام یادواره گزارش کارها در فرمانداری گرد آوری شده وآنالیز می شوند تا نقاط قوت وضعف معلوم شود وتجربه ای گران بها برای سنوات بعد باشد.
انتهای پیام/
 

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر