سرویس کنگره شهدا | کد خبر: 22213
تاریخ انتشار: 1395/04/24 - 18:26:38

پیام تقدیر سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی مانه وسملقان از حضور مردم و مسئولین در یادواره شهدای شهرستان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مانه وسملقان ونماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مانه وسملقان طی پیامی مشترک از حضور چشمگیر مردم ومسئولین شرکت کننده در یادواره 350 شهید شهرستان تقدیر وتشکر کردند.
پیام تقدیر سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی مانه وسملقان از حضور مردم و مسئولین در یادواره شهدای شهرستان,
به گزارش پایگاه خبری آشخانه؛ سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی شهرستان مانه وسملقان با صدور پیامی به شرح زیر مراتب تقدیر وتشکر خود را از مردم ومسئولین شرکت کننده در یادواره 350 شهید والامقام شهرستان ابراز کرد:
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم عظيم الشأن و شجاع شهرستان مانه وسملقان
خسته مباد گام‌های استوارتان، سربلند باد پرچم همت و آزادگی‌تان، درود خدا بر عزم راسخ و بصیرت بی‌همتایتان، كه در تكريم شهيدان، كه تكريم ايثار، اخلاص و اقتدا به دل‌های نورانی و جان‌های لبريز از صفا و نورانيّت است، سنگ تمام گذاشتيد. و سپاسی از ژرفای دل و جان، ‌آفریننده‌ هستی را که دست قدرت خود را در بصیرت و حضور مثال زدني شما نمایان ساخت.
حضور پرشور و متراكم شما مردم شهيد پرورشهرستان، در اولین یادواره 350 شهید مانه وسملقان ستودني است.
خوشا به حال شما مردم،خوشا به حال شما زنان و مردان و پيران و جوانان، خوشا به حال خانواده‌هاى معظم شهدا، خوشا به حال آنهايى كه اين گوهرها را در دامن خود پروراندند.
شما مردم عزيز مانه وسملقان ثابت كرديد كه «اين تربت پاك شهيدان است كه تا قيامت‏ مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دار الشفاى آزادگان خواهد بود.» 
سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی شهرستان مانه وسملقان در پایان لازم می‌داند از حضور حد اکثری مردم و مسئولین ولایت مدار شهرستان وبه ویژه از حضور خانواده های معزز شهدا وایثار گران در این مراسم معنوی نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشد.
توفیق همگان را در خدمت به آرمان‌های امام راحل (ره)، شهدا و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و تعظیم شعائر الهی در همه زمان‌ها و فرصت‌ها از درگاه احدیت خواستاریم.
                                                                                                                      والسلام علیکم والرحمه الله و برکات
       
               سرگرد اسماعیل بیدکی                                                     حجت الاسلام والمسلمین مقتدایی
 
            فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه وسملقان                       نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج مانه وسملقان    

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر