سرویس کنگره شهدا | کد خبر: 24556
تاریخ انتشار: 1395/07/24 - 00:21:36

سردار مرتضوی مطرح کرد؛

سبک زندگی جهادی و انقلابی نیاز زندگی امروزی است

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی، گفت: نمایشگاه یاد یاران می تواند تاریخ پر فراز و نشیب دفاع مقدس، پیروزی ها و خاطرات قبل و پس از انقلاب شکوهمند اسلامی تا کنون را یادآوری کند.
سبک زندگی جهادی و انقلابی نیاز زندگی امروزی است,
به گزارش پایگاه خبری آشخانه به نقل از عصر اترک ؛ سردار سید حسن مرتضوی، فرمانده سپاه  حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی، پیش از ظهر امروز 23 مهرماه جاری در مراسم افتتاح نمایشگاه رزمی و فرهنگی یاد یاران گفت: نمایشگاه یادیاران در جوار محل برگزاری اجلاسیه سه هزار شهید استان دایر شده است،یادآور دوران سخت و خاطرات دل نشین از ایثارگری ها دوران دفاع مقدس است.
 
وی افزود: ارتش ، ناجا، جهاد کشاورزی، سپاه، بسیج، علوم پزشکی و سازمان انتقال خون و همه کسانی که خودشان تمایل داشتند ، در این فضا شرایطی را به وجود آوردند که خاطرات دوران دفاع مقدس دوباره زنده شود.
 
وی ادامه داد: این نمایشگاه می تواند تاریخ پر فراز و نشیب دفاع مقدس، پیروزی ها و خاطرات قبل و پس از انقلاب شکوهمند اسلامی تا کنون را یادآوری کند.
 
سردار مرتضوی افزود: نمایشگاه شامل اسنادی از آغازین روزهای نهضت امام (ره) تا به امروز، معرفی مشاهیر استان، جانفشانی ها و اسنادمتعلق به شهدا و هرآنچه بتواند به عنوان سند افتخار برای مردم استان خراسان شمالی باشد، در این نمایشگاه ارئه خواهد شد.
 
دبیرکل کنگره سه هزار شهید خراسان شمالی عنوان کرد: آنچه که برای زندگی امروزی نیاز داریم، سبک زندگی جهادی و انقلابی و ساده زیستی است که در کنگره سه هزار شهید استان ارائه خواهد شد  و همچنین برگزاری کنگره روح استکبار ستیری را یادآور خواهد شد.
 
وی ادامه داد و گفت: اگر استان ما توفیق دارد که این کنگره ملی را برگزار کند بایستی حتما به این موضوع برسیم که آداب و رفتار و خصوصیات شهدا را در خود ایجاد کنیم و یاد و خاطره آنان را زنده نگه داریم .
 
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: اگر بتوانیم صداقت، آمادگی و اخلاص خودمان را به شهیدان و خدای شهیدان ثابت کنیم آنوقت است که در مسیر عاقبت بخیری قرار گرفته ایم .
 
انتهای پیام /

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر