سرویس آشخانه | کد خبر: 26316
تاریخ انتشار: 1395/09/24 - 12:57:47

امام جمعه آشخانه ؛

مهم ترین موضوع در جهان اسلام حفظ وحدت است

امام جمعه آشخانه گفت: موضوع مهم و روز در جهان اسلام حفظ وحدت ،انسجام و مودت است و می بایست از هرگونه تفرقه و دودستگی دوری کنند.
مهم ترین موضوع در جهان اسلام حفظ وحدت است,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آشخانه ،حجه الاسلام والمسلمین احمدزاده امام جمعه آشخانه  در همایش علمای شیعه و سنی در امامزاده دلاور آشخانه گفت:حفظ وخدت در دنیای اسلام موضوع مهمی است .
وی افزود:دور افتادن از انسجام و افتن در دام بیگانگان بع منظور دودستگی و تفرقه برای اسلام مثابه سم است.
احمدزاده بیان داشت:اطاعت از خدا و رسول الله محور اتحاد و وحدت است .
وی با اشاره به قران افزود:اگر اتحاد و همدلی از دست برود آبرو ،هویت و قدرت شما نیز ازبین می رود.
وی با اشاره به موانع بر سر وحدت گفت:عامل درونی مثل تعصبات ،پایبندی به عقاید خود و عوامل بیرونی باعث ایجاد مانع بر وحدت هستند.
احمدزاده خاطرنشان کرد:عامل بیرونی دست مغرض تفرقه افکن دشمنان اسلام است و این دشمنی لز دیر باز وجود داشته است و از زمانی که قدرت یافتند بیشتر شده است.
وی با اشاره به رسانه های استکبار گفت:رسانه های استکبار شیعه لندنی و اهل سنت تکفیری -وهابی هیچ گاه دعوت به توحید و وحدت نمی کنند و مدام شیعه و اهل سنت را به تفرقه و نفاق دعوت می کنند.
وی در خصوص پیروزی های اخیر سوریه و شهر حلب بیان داشت:مسئولان تکفیری اذعان داشتند که عامل شکست اختلافاتی است که در بین آنها وجود داشته است و این نشان از اختلاف و تفرقه در بین آنان است.
احمدزاده گفت:اگر جنگی هست باید علیه دشمنان و کفار باشد و باید مسلمانان با هم متحد و شفیق باشند و این وحدت همیشه در عرصه های انتخابات ،راهپیمایی ،سیاست و ... در ایران بروز داشته است.
احمدزاده خاطرنشان کرد:آمریکا جانشین طاغوت و کفر است و صهیونیسم دست پروره ی آمریکا است.
انتهای پیام/ص


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر