سرویس آشخانه | کد خبر: 26325
تاریخ انتشار: 1395/09/24 - 13:21:20

امام جمعه آشخانه ؛

بیمه مساله مهم و بسیار ارزشمند در جامعه است

امام جمعه آشخانه مسئله بیمه را یک مسئله بسیار مهم در سطح جامعه دانست وگفت: بیمه یک احساس امنیت در توده مردم به ویژه بیمه شدگان ایجاد می کند .
بیمه مساله مهم و بسیار ارزشمند در جامعه است,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آشخانه ؛حجه الاسلام احمدزاده  امام جمعه آشخانه در دیدار مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی مسئله بیمه را یک مسئله بسیار مهم در سطح جامعه دانست وگفت: بیمه یک احساس امنیت در توده مردم به ویژه بیمه شدگان ایجاد می کند .

احمدزاده احساس امنیت در جامعه را به خاطر مزایای بیمه ای را بسیار ارزشمند برشمرد

وی به سوابق، تجارب و خدمات ارزنده بیمه تامین اجتماعی در طی سالیان گذشته اشاره کرد وافزود: این اعتبار بلا در سطح جامعه رضایتمندی مطلوبی  را برای جامعه به ارمغان آورده است.

وی تامین اجتماعی را یک سرمایه بزرگ در کشور دانست که پشتوانه خوب بیمه ای برای مردم و بیمه شدگان به همراه دارد.

 احمد زاده در رابطه با اهمیت بیمه تامین اجتماعی گفت: آگاه نبودن مردم از خدمات بیمه ای متاسفانه منجر بی رغبتی بین مردم  به خدمات بیمه ای می شود که این مسئله نیازمند تدابیر ویژه دارد.

وی افزود: متاسفانه مردم ما برای  خیلی از چیزهای بی ارزش هزینه های فراوان می کنند ولی حاضر نیستند برای بیمه و آینده خود هزینه کنند .

وی آمادگی وحمایت خود  را در راستای ترویج مفاهیم و فرهنگ بیمه ای اعلام کرد وافزود: ترویج فرهنگ بیمه ای ضرورت  کمک و اطلاع رسانی وسیع از سوی همه دستگاه های استان را می طلبد.

انتهای پیام/ص


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر