سرویس آشخانه | کد خبر: 26357
تاریخ انتشار: 1395/10/01 - 12:10:44

در گفتگو با پایگاه خبری آشخانه عنوان شد؛

مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی با حضور سخنران کشوری در آشخانه برگزار می شود

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مانه و سملقان گفت: مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی ماه در آشخانه با سخنرانی سردار آسودی مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می شود
مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی با حضور سخنران کشوری  در آشخانه برگزار می شود,

ایوب قاسمی دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مانه و سملقان در گفتکو با پایگاه خبری آشخانه گفت: مراسم گرامیداشت یوم الله 9 دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در آشخانه برگزار می شود.

وی ادامه داد: مراسم بزرگداشت  روز پنج شنبه مصادف با 9 دیماه همراه با نماز ظهر و عصر در مسجد جامع مصلی نماز جمعه آشخانه و با سخنرانی سردار آسودی نماینده ولی فقیه سپاه پاسداران کشور برگزار می شود.

قاسمی بیان داشت: مراسم 9 دی ماه در شهرهای پیش قلعه و قاضی نیز با حضور گسترده مردم برگزار می شود.

قاسمی از برگزاری برنامه های روشنگری و بصیرت افزایی در راستای بزرگداشت حماسه 9 دی در سطح ناحیه مقاومت، پایگاه بسیج محلات مساجد، دانشگاه ها ، مدارس، اصناف و بازاریان و هیئت های مذهبی خبر داد وگفت: مردم با بصیرت آشخانه همیشه در صحنه ها با ولایت هستند .

دبیر شورای تبلیغات اسلامی مانه و سملقان بیان داشت:9 دی ماه یلدآور وحدت و همدلی مردم در مقابل توطئه فتنه گرانی است که مطابق خواسته ی دشمنان قسم خورده نظام اقدام کردند.

قاسمی افزود: فتنه 88 را نقشه طراحی شده  از سوی استکبار جهانی و سرویس های بیگانه دانست که برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش شد.

قاسمی از عموم مردم فهیم ، خانواده ی معظم شهدا و ... برای شرکت در این مراسم دعوت کرد و گفت: مردم آشخانه در کنار مسئولین برای دفاع از اسلام ، انقلاب و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری آماده هستند.

انتهای پیام/

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر