سرویس آشخانه | کد خبر: 27437
تاریخ انتشار: 1395/10/18 - 10:40:50

مدیرکمیته امداد شهرستان مانه و سملقان:

200زوج مانه و سملقانی با حمایت کمیته امداد راهی خانه بخت شدند

مدیرکمیته امداد شهرستان مانه و سملقان گفت: بیش از ٢۰۰ نوعروس وتازه داماد امسال با حمایت های کمیته امداد در این شهرستان راهی خانه های بخت شدند.
200زوج مانه و سملقانی با حمایت کمیته امداد راهی خانه بخت شدند,زوج جوان+ کمک هزینه جهیزیه+کمیته امداد+آشخانه

مهدی برزکار در گفتگو با پایگاه خبری آشخانه، اظهار کرد: یکی از وظایف این نهاد رسیدگی به دختران و پسران در آستانه ازدواج است که بر همین اساس کمیته امداد ارائه کمک هزینه ازدواج را دستور کار خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه بیش از ٢۰۰ مورد کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان وتازه داماد های مورد حمایت این نهاد پرداخت شده است، افزود: مبلغ سه میلیارد و ٧۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات این نهاد وکمک های مردمی صرف تأمین و صرف کمک هزینه خرید جهیزیه شده است.

برزکار با بیان اینکه هم اکنون بیش از ٢۴ نفر از زوج های جوان تحت پوشش این نهاد چشم انتظار دریافت جهیزیه هستند، تصریح کرد: افراد خیر و نیکوکار در زمینه پرداخت جهیزیه به نیازمندان این شهرستان مشارکت خوبی داشته و هر ساله بخشی از نیاز این خانواده ها در خصوص جهیزیه را تامین می کنند.

وی تصریح كرد:ازدواج از اقدامات نیك و زیبایی است كه در اسلام به آن بسیار تاكید شده است و این امر سبب اعتلای فرهنگ و رواج سبك زندگی اسلامی در جامعه خواهد شد.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر