سرویس اقتصادی | کد خبر: 27731
تاریخ انتشار: 1395/10/22 - 10:41:34

فرماندار مانه وسملقان گفت:

ایستگاه پمپاژ روستای کوشکی ترکمن نیازمند٣۰ میلیارد ریال اعتبار است

فرماندار شهرستان مانه و سملقان گفت: بهره برداری از ایستگاه پمپاژ روستای کوشکی ترکمن از توابع بخش مانه نیازمند ٣۰میلیارد ریال اعتبار است.
ایستگاه پمپاژ روستای کوشکی ترکمن نیازمند٣۰ میلیارد ریال اعتبار است,کوشکی ترکمن+اعتبار+فرماندار مانه وسملقان+آشخانه

غلامرضا عوض زاده در گفتگوبا پایگاه خبری آشخانه اظهار کرد:  ایستگاه پمپاژ در روستای کوشکی ترکمن از بزرگترین پروژه های بخش مانه است و یک هزار و ٢۰۰ هکتار اراضی زیر کشت کشاورزی منطقه را آبیاری می کند و تاکنون اعتباری بالغ بر ٣۶ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

فرماندار شهرستان مانه و سمقان با بیان اینکه اتمام این پروژه در اقتصاد خانواده ها نقش مهم و اساسی دارد، تصریح کرد: بهره برداری از ایستگاه پمپاژ روستای کوشکی ترکمن به ٣۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که امیدواریم با تخصیص این اعتبار، ساخت این پروژه نیز به اتمام برسد.

وی افزود: با توجه به وجود سد شیرین دره در شهرستان مانه و سملقان و اشتغال شمار زیادی از مردم بخش مانه در حوزه کشاورزی، کمبود آب کشاورزی و آب شرب برای مردم این بخش قابل تحمل نیست.

عوض زاده گفت: بیکاری و نبود امکانات لازم در روستاها، موجب مهاجرت جوانان از روستا به شهرها می شود که در شهرها نیز این افراد به عنوان حاشیه نشین با مشکلات و مسائل متعددی مواجه می شوند.

وی بخش مانه را محروم ترین بخش شهرستان مانه و سملقان دانست و افزود: رفع مشکلات این بخش نیازمند کمک و همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی در شهرستان و استان است.

انتهای پیام/

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر