سرویس اقتصاد مقاومتی | کد خبر: 31865
تاریخ انتشار: 1396/02/06 - 05:20:56

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه وسملقان:

جذب 100 درصدی تسهیلات اقتصاد مقاومتی در شهرستان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مانه و سملقان گفت: در سال گذشته اعتبارات طرح های اقتصاد مقاومتی شهرستان به طور کامل و100 درصد جذب شد.
جذب 100 درصدی تسهیلات اقتصاد مقاومتی در شهرستان,اقتصاد مقاومتی+تسهیلات+آشخانه

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، سرهنگ مجیدفغانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مانه و سملقان گفت: با توجه به منویات و مطالبات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و پیشرفت مناطق محروم در سال گذشته ارائه تسهیلات کوتاه مدت و بلند مدت در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: مبلغ 600 میلیون تومان تسهیلات در قالب صنایع تبدیلی، صنایع دستی، پرورش مرغ بومی،پرورش ماهی، زنبور عسل، گیاهان دارویی و....به متقاضیان پرداخت شد.

سرهنگ فغانی گفت: با توجه به اینکه شهرستان مانه و سملقان قطب کشاورزی استان خراسان شمالی است یکی از طرح های زود بازده و اشتغالزا در شهرستان راه اندازی کارگاه میوه خشک کنی است که در سال گدشته با پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی در قالب صنایع تبدیلی 5 کارگاه میوه خشک کنی با اشتغال 20 نفر در شهرستان راه اندازی شد.

وی افزود: در سال جاری نیز جهت محرومیت زدایی، ارائه تسهیلات اقتصاد مقاومتی در دستور کار خواهد بود و با اولویت بندی مناطق محروم ، درجهت پیشرفت این مناطق، دهستان شیرین سو در دستور کار است و امیدواریم با ارائه تسهیلات در قالب صنایع تبدیلی کوچک و تاثیر گذار در اقتصاد، در محرومیت زدایی این مناطق گام برداریم.

انتهای پیام/ زمانی

 

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر