سرویس یادداشت | کد خبر: 32115
تاریخ انتشار: 1396/02/23 - 05:03:17

یادداشت/

در مساله سرنوشت‌ساز کشور مشارکت حداکثری داشته باشیم/ شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است

حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، متفاوت از بقیه انتخابات‌ها و به مراتب پر شورتر خواهد بود.
 در مساله سرنوشت‌ساز کشور مشارکت حداکثری داشته باشیم/ شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است,انتخابات+رئیس جمهور+آشخانه

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، انتخابات ریاست‌جمهوری بزرگترین رویداد چند سال اخیر است و انتخابات ریاست جمهوری چه در عرصه داخلی و چه در عرصه بین‌المللی اهمیت ویژه‌ای دارد، هم‌چنین هم‌زمانی آن با انتخابات شورای شهر شرایط را خاص‌تر می‌کند.

 شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است و باید کسی را انتخاب کنیم که سابقه اجرایی خوبی داشته باشد و برای سرنوشت کشور خود حتما در انتخابات شرکت کنیم.
مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشیم و آن چیزی که مقام معظم رهبری اعلام کرده است را اجرا کرده و برابر قانون پیش برویم.
کاندیدا‌ی موردنظر خود را به درستی انتخاب کنیم و به این مساله سرنوشت‌ساز اهمیت بدهیم.
 رییس جمهور به عنوان سکاندار مسؤولیت اجرایی کشور، نقش بسیار مهمی دارد و باید به بهترین نحو و با آرای زیاد انتخاب شود.
موقعیت خاص ایران در خاورمیانه و در بین کشورهای همسایه، موقعیت کنونی کشورهای اسلامی، تحریم‌ها و تهدیدها باعث شده است که انتخابات ریاست جموری 29 اردیبهشت حساس‌تر شود.
دشمنان علاقه دارند که حضور مردم کمرنگ باشد و حتی با ایجاد اغتشاش در کشور موافق هستند، اما مردم ایران به صورت پرشور باید نشان دهند که بصیرت دارند و خواهان برخورد با اینگونه رفتارهای دشمن هستند.
رییس جمهور می تواند تأثیرگذاری زیادی در داخل کشور و در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و عمرانی داشته باشد، به همین دلیل باید با رأی قاطع انتخاب شود.
مردمی که نشان داده‌اند در انتخابات و راهپیمایی‌ها همیشه با تعداد بالا شرکت کرده‌اند، در این انتخابات نیز به صورت پرشور و پرتعداد شرکت می‌کنند و حتی می‌توان گفت از دوره‌های قبل نیز حضور پررنگ‌تری خواهند داشت و حماسه ای دیگر را رقم خواهند زد

انتهای پیام/ زمانی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر