سرویس آشخانه | کد خبر: 36949
تاریخ انتشار: 1396/05/22 - 17:26:57

پایگاه خبری آشخانه گزارش می دهد:

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی عمومی به مناسبت هفته دولت

جوایزی که حامیان برای قرعه کشی در نظر گرفته اند یک دست مبل و 15 عدد دوچرخه است، که با رایزنی های ما در بخش خصوصی امکان افزایش جوایز وجود دارد.
برگزاری همایش بزرگ پیاده روی عمومی به مناسبت هفته دولت,

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، جلسه هم اندیشی برگزاری همایش بزرگ پیاده روی عمومی به مناسبت هفته دولت با حضور کریمان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مانه و سملقان و روسای هیأت ورزشی برگزار شد.

کریمان با اشاره به زمان برگزاری همایش پیاده روی عمومی عنوان کرد: این همایش بزرگ به مناسبت هفته دولت در روز جمعه، سوم شهریور ماه از خیابان فرمانداری به سوی پارک رضوان برگزار می شود و طی پیگیری و مشارکت با بخش های خصوصی، حامیان مالی و جوایز نیز مشخص شد.

وی هم چنین افزود: جوایزی که حامیان برای قرعه کشی در نظر گرفته اند یک دست مبل و 15 عدد دوچرخه است، که با رایزنی های ما در بخش خصوصی امکان افزایش جوایز وجود دارد.

کریمان با اشاره به خدمات اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت: طی بازدید ها و نیازسنجی ها، تمامی روستاهای متقاضی دارای زمین و سالن ورزشی با امکاناتی از قبیل توپ و تور والیبال، فوتبال، بسکتبال، تنیس و ... مجهز شدند.
وی در پایان تصریح کرد: در هفته دولت سالن ورزشی روستای زرد افتتاح می شود و پروژه سالن ورزشی شهر پیش قلعه نیز تا پایان سال جاری به پایان می رسد. پروژه های ملی سالن ورزشی روستای امند و خرمده نیز 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با پیگیری ها و تامین بودجه تا پایان سال تکمیل می شود.
در حاشیه جلسه همایش دوچرخه سواری عمومی به مناسبت هفته دفاع مقدس نیز مطرح و مورد بحث قرار گرفت.

پایان کلام/ فیروز بخت

دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را یک روز قبل از اجرای برنامه ها از طریق تماس یا تلگرام 09371274070 به پایگاه خبری آشخانه اطلاع دهند.

*نشانی سایت پایگاه خبری مانه و سملقان (آشخانه) www.ashkhane.com و کانال تلگرامی https://t.me/Firouz_samangan  در دسترس همگان است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر