سرویس آشخانه | کد خبر: 36968
تاریخ انتشار: 1396/05/23 - 22:33:07

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مانه و سملقان عنوان کرد:

مقام سوم استانی نیروهای هلال احمر مانه و سملقان در المپیاد دادرس/ارتقاء 3 نیروی امدادی به درجه ایثارگر

تیم هلال احمر دانش آموزی شهرستان مانه و سملقان در المپیاد طرح دادرس استان خراسان شمالی مقام سوم را کسب کرد. این المپیاد شامل کمک های اولیه، چادر زنی، انتقال مصدوم و امداد و نجات است.
مقام سوم استانی نیروهای هلال احمر مانه و سملقان در المپیاد دادرس/ارتقاء  3 نیروی امدادی به درجه ایثارگر,

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، پاسبان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مانه و سملقان در گفتگوی با خبرنگار ما گفت: تیم هلال احمر دانش آموزی شهرستان مانه و سملقان در المپیاد طرح دادرس استان خراسان شمالی مقام سوم را کسب کرد. این المپیاد شامل کمک های اولیه، چادر زنی، انتقال مصدوم و امداد و نجات است.

وی هم چنین افزود: جمعیت هلال احمر شهرستان جهت ارتقاء توان نیروهای امدادی، 17 دوره آموزش 22 ساعته عمومی و 80 ساعت دوره تخصصی در سطوح کمک های اولیه، امدادعمومی، نجات عمومی، تخصصی جاده و تخصصی پیش بیمارستانی را برگزار نموده است.

پاسبان تصریح کرد: اکنون 3 نیروی ایثارگر به تیم های ما افزوده شده اند که نسبت به سال های گذشته بی نظیر است و 30 نیروی متخصص نیز به پایگاه های امدادی اعزام نموده ایم.

وی در پایان افزود: ما در "طرح خادم" –خانواده آماده در مخاطرات- 24 نفر از نیروهای آموزش دیده را جهت ارتقاء سطح آگاهی مردم با هدف آمادگی و کاهش آسیب ها در سوانح طبیعی و غیرمترقبه، افزایش حساسیت در بحران ها و استفاده بهینه از کنش های اجتماعی به نقاط آسیب پذیر شهرستان اعزام نموده ایم.

پایان کلام/ فیروز بخت

دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را یک روز قبل از اجرای برنامه ها از طریق تماس یا تلگرام 09371274070 به پایگاه خبری آشخانه اطلاع دهند.

*نشانی سایت پایگاه خبری مانه و سملقان (آشخانه) www.ashkhane.com و کانال تلگرامی https://t.me/Firouz_samangan  در دسترس همگان است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر