سرویس آشخانه | کد خبر: 37041
تاریخ انتشار: 1396/05/24 - 23:59:10

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مانه وسملقان عنوان کرد:

طی 3 سال گذشته پروژه های طرح هادی در 45 روستا اجرا شده است/روستاهای بالای 20 خانوار دارای مطالعات طرح هادی هستند

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهت شهرک سازی و سمت توسعه روستاها به روستائیان تسهیلات قرض الحسنه با سود 4 درصد پرداخت می کند.
طی 3 سال گذشته پروژه های طرح هادی در 45 روستا اجرا شده است/روستاهای بالای 20 خانوار دارای مطالعات طرح هادی هستند,

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، رئوفی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مانه وسملقان در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به این که متولی تهیه مطالعات طرح هادی روستایی با بنیاد مسکن است، عنوان کرد: روستاهای بالای 20 خانوار دارای مطالعات طرح هادی هستند که در دستور اجراست و روستای بالای 20 خانوار فاقد مطالعات طرح هادی وجود ندارد. وی افزود: طی 3 سال گذشته پروژه های طرح هادی در 45 روستا شامل زیرسازی، آسفالت، جابه جایی تاسیسات، جویی و ... اجرایی شده است. از محل غیر رایگان نیز با مشارکت مالی دهیاری ها با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، 9 روستای شهرستان آسفالت و زیر سازی شده است.

وی هم چنین بیان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهت شهرک سازی و سمت توسعه روستاها به روستائیان تسهیلات قرض الحسنه با سود 4 درصد و هر روستایی واجد شرایط (دارای کارت پایان خدمت) نیز 20 میلیون تومان وام 4 درصد برای ساخت منزل در اختیارشان قرار می دهد.

رئوفی در پایان اشاره کرد: به دلیل محرومیت بالای برخی مناطق شهرستان، کمبود اعتبار داریم که با رایزنی ها این اعتبارات افزایش می یابد.

 

پایان کلام/ فیروزبخت

دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را یک روز قبل از اجرای برنامه ها از طریق تماس یا تلگرام 09371274070 به پایگاه خبری آشخانه اطلاع دهند.

*نشانی سایت پایگاه خبری مانه و سملقان (آشخانه) www.ashkhane.com و کانال تلگرامی https://t.me/Firouz_samangan  در دسترس همگان است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر