سرویس آشخانه | کد خبر: 37162
تاریخ انتشار: 1396/05/26 - 12:39:29

پیام تبریک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز در طول سال های سخت اسارت روحیه دشمن را خرد کرد

ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز در طول سال های سخت اسارت نه تنها روحیه دشمن را خرد کرد بلکه ملت ایران را رو سفید و سربلند و همگان را به تعظیم و احترام در مقابل سرو قامتان همیشه استوار کشور وادار نمود
ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز در طول سال های سخت اسارت روحیه دشمن را خرد کرد,

  به گزارش پایگاه خبری آشخانه، سرهنگ پاسدار مجید فغانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مانه و سملقان  به مناسبت 26 مرداد سال روز به یاد ماندنی ورود غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی پیام تبريكي صادر کرد. متن پيام بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی و ادای احترام به ساحت شهدای والامقام و ایثارگران عرصه های ۸ سال دفاع مقدس به روح بلند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی درود می فرستم و طول عمر ولی امر مسلمین را از درگاه حق تعالی مسالت می نمایم.

ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز در طول سال های سخت اسارت نه تنها روحیه دشمن را خرد کرد بلکه ملت ایران را رو سفید و سربلند و همگان را به تعظیم و احترام در مقابل سرو قامتان همیشه استوار کشور وادار نمود و قدرت های جهانی متوجه شدند در صورت مواجهه با ملت ایران با حریفی سخت و مقاوم مواجه هستند. این وجه از بازدارندگی در پناه مقاومت و مجاهدت آزادگان به ایران عزیز هدیه شد و ملت نعمت پرقدر آنان را پاس می دارد.
آزادگان عزیز می‌توانند با زنده نگه داشتن آن ذخائر معنوی و آن خاطره‌های پرشکوه، رسالت دینی و انقلابی خود را همچنان حفظ کنند.

اینجانب بر خود واجب دانستم که سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به خاک ميهن اسلامی را به این عزیزان و خانواده های محترم شان و به ملت عزیز ایران به خصوص مانه و سملقانی های سرافراز و شهید پرور که با الهام از مکتب رسول الله (ص) درس عزت و کرامت آموختند و با تاسی از نهضت عاشورا و با درک درست و دقیق از مقتضیات فراروی انقلاب و میهن اسلامی همواره در صحنه مأموریت‌های خود حضوری به موقع ، موفق و فداکارانه داشته اند ، تبریک و تهنیت عرض نموده ، از خداوند منان توفیق همه مدافعان میهن عزیزمان ایران را مسئلت نمایم.

با احترام

سرهنگ پاسدار مجید فغانی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مانه و سملقان

پایان کلام/ فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر