سرویس آشخانه | کد خبر: 38228
تاریخ انتشار: 1396/06/19 - 22:01:35

قربان مهجوری استاد کاراته استان عنوان کرد:

اعزام کاراته کاران مانه و سملقانی به مسابقات المپیاد ورزشی کاراته کشوری

روز یک شنبه 6 کاراته کار از شهرستان مانه و سملقان به نمایندگی استان خراسان شمالی به مسابقات المپیاد ورزشی کاراته کشوری بسیج به مناسبت هفته دفاع مقدس به میزبانی استان زنجان اعزام می شوند.

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، قربان مهجوری یکی از اساتید برتر کاراته کشور در گفتگو با خبرنگار ما گفت: روز یک شنبه 6 کاراته کار از شهرستان مانه و سملقان به نمایندگی استان خراسان شمالی به مسابقات المپیاد ورزشی کاراته کشوری بسیج به مناسبت هفته دفاع مقدس به میزبانی استان زنجان اعزام می شوند. این المپیاد ورزشی کاراته از  تاریخ 19 لغایت 22 شهریور ماه برگزار می گردد. آقایان محمدرضا بیدکی، امیر شیردل، محمد امین اکبری و یاسین اعلایی پور به عنوان رزمی کار و قربان مهجوری و محمد مهجوری به ترتیب به عنوان داور و مربی در این مسابقات شرکت می کنند.

قربان مهجوری، گروه کاراته شهرستان مانه و سملقان را از برترین های استان خراسان شمالی عنوان کرد و گفت: در مرداد ماه سال جاری از 11 ورزشکار اعزامی از خراسان شمالی به مسابقات کاراته و سمینار داوری کشوری در شهرستان ارومیه، 6 کاراته کار از شهرستان مانه و سملقان و 5 ورزشکار دیگر نیز از شهرستان بجنورد، شیروان و اسفراین حضور داشتند که محمد رضا بیدکی از آشخانه مقام دوم کشوری را کسب نمود و بنده قربان مهجوری نیز به داوری بین المللی درجه 4 ارتقاء پیدا کردم.

لازم به ذکر است قربان مهجوری از اساتید برتر کاراته کشوری است که 6 فرزند او و همسرش و نیز باشگاهِ کاراته ی تربیت _تحتِ نظرِ وی_، از کاراته کاران مطرح کشوری هستند که همگی به اردوهای تیم ملی کشور در سال های متوالی و متمادی راه یافته اند، اکنون این خانواده مورد کم لطفی و عدم حمایت برخی مسئولان قرار گرفته اند.

انتهای خبر/ فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر