سرویس آشخانه | کد خبر: 38229
تاریخ انتشار: 1396/06/20 - 11:20:21

حمایلی مسئول تعاون روستایی شهرستان مانه و سملقان عنوان کرد:

خرید محصول آفتابگردان بصورت تضمینی(دولتی) در شهرستان مانه و سملقان آغاز گردید

در جهت حمایت از کشاورزان و طی دستورالعمل های سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی، خرید محصول آفتابگردان از کشاورزان بصورت تضمینی در سطح شهرستان مانه و سملقان آغاز گردید.


به گزارش پایگاه خبری آشخانه، یونس حمایلی مسئول تعاون روستایی شهرستان مانه و سملقان در گفتگوی با خبرنگار ما، بیان کرد: برای خرید این محصول با توجه به توافقات صورت گرفته با اداره غله بعنوان متولی خرید محصول آفتابگردان در کشور، قراردادهای آماده سازی مباشرت به امضاء رسیده و خرید این محصول از تولیدکنندگان آغاز گردید. بدین منظور با تجهیز و آماده سازی یک مرکز خرید توسط اتحادیه تعاون روستایی شهرستان مانه و سملقان آماده تحویل محصول از کشاورزان می باشد.
وی در خصوص ضوابط خرید گفت: قیمت خرید تضمینی هر کیلوگرم آفتابگردان با 2% (دو) ناخالصی و 9% (نه) رطوبت به مبلغ بیست و شش هزارو شسصدو چهل و چهارریال (26644) می باشد. حداکثر ناخالصی قابل قبول 8 درصد و حداکثر رطوبت قابل قبول 18 درصد است.
همچنین خرید محصول فقط از تولیدکنندگان، به همراه معرفی نامه از جهاد کشاورزی منطقه، تصویر کارت ملی و شماره حساب بانک کشاورزی خواهد بود. وی افزود کشاورزان می توانند محصول خود را در مرکز خرید شهرستان مانه و سملقان به آدرس آشخانه، کیلومتر 2 جاده نیروی هوایی، (روبروی تاسیسات شهرداری)، انبار 250 تنی اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی شهرستان مانه و سملقان تحویل نمایند.

انتهای خبر/ فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر