سرویس آشخانه | کد خبر: 38334
تاریخ انتشار: 1396/06/26 - 23:36:22

پایگاه خبری آشخانه گزارش می دهد:

جلسه ستاد استقبال از مهر با حضور مدیران دستگاه های اجرایی در شهرستان مانه و سملقان

فرماندار مانه و سملقان از اختصاص یک میلیون تومانی به بخشداری ها و دهیاری ها جهت بهسازی، مقاوم سازی و رفع نواقص جزئی مدارس مورد نیاز خبر داد.وی به تقارن سال جدید تحصیلی و شروع ماه محرم اشاره و از ضرورت بهره برداری از درس های عاشورا در آموزش های تربیتی دانش آموزان تاکید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، جلسه ستاد استقبال از مهر با حضور فرماندار و دستگاه های اجرایی شهرستان مانه و سملقان صبح روز یک شنبه در محل دفتر معاونت فرمانداری برگزار شد.

غلامرضا عوض زاده فرماندار شهرستان مانه و سملقان در این جلسه به بهره گیری دستگاه های اجرایی از ظرفیت خود در آماده سازی و استقبال از بازگشایی مدارس در آغاز سال تحصیلی و نیز اجرایی نمودن شرح وظایف مربوطه ی دستگاه ها تاکید نمود.

وی از اختصاص یک میلیون تومانی به بخشداری ها و دهیاری ها جهت بهسازی، مقاوم سازی و رفع نواقص جزئی مدارس مورد نیاز خبر داد.

عوض زاده با اشاره به اهداف طرح استقبال از مهر، عنوان کرد: برای هر دستگاه اجرایی شرح وظایفی تبیین شده که طی دستور العملی به آن ها ابلاغ می شود،از جمله اهداف این طرح می توان به ارتقای سطح آگاهی و دانش بهداشتی دانش آموزان، افزایش سطح رضایتمندی شهروندان، استفاده از ظرفیت های مردمی در دستیابی به شهر روستایی سبز و پاک و ایمن، کنترل بهداشت محیط مدارس، تامین و حفظ ارتقای سلامت روانی و بهداشتی دانش آموزان، کاهش بار ترافیکی ناشی از ترددها، ترویج فرهنگ حفاظت از فضای سبز، ترویج فرهنگ ایمنی و ارتقاء فرهنگ ترافیک دانش آموزان به عنوان مبنای شکل گیری رفتارهای شهروندی اشاره کرد.

فرماندار مانه و سملقان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته به تقارن سال جدید تحصیلی و شروع ماه محرم اشاره و از ضرورت بهره برداری از درس های عاشورا در آموزش های تربیتی دانش آموزان تاکید کرد.

در ادامه جلسه مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی شهر و شهرستان اقدامات، نظرات و پیشنهادات خود را در پیرامون شرح وظایف و دستورالعمل ها به تفکیک در حوزه های مختلف ارائه نمودند.

انتهای خبر/ فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر