سرویس آشخانه | کد خبر: 38375
تاریخ انتشار: 1396/07/04 - 23:55:20

یونس حمایلی مسئول تعاون روستایی شهرستان مانه و سملقان عنوان کرد:

خرید محصول آفتابگردان بصورت تضمینی در شهرستان مانه و سملقان از مرز 150 تن گذشت

یونس حمایلی تصریح کرد: به منظور توسعه کشت دانه‎های روغنی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی محصولات کشاورزی، خرید تضمینی آفتابگردان انجام گرفت که از آغاز سه هفته ای خرید این محصول در شهرستان تاکنون بیش از 168 تن محصول آفتابگردان از کشاورزان خریداری شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، در گفتگوی با یونس حمایلی مسئول تعاون روستایی شهرستان مانه و سملقان عنوان کرد: خرید محصول آفتابگردان بصورت تضمینی در شهرستان مانه و سملقان  از مرز 150  تن گذشت.

یونس حمایلی مسئول تعاون روستایی شهرستان مانه و سملقان تصریح کرد: در اجرای سیاستهای حمایتی دولت محترم و بر اساس ابلاغیه وزارت محترم جهاد کشاورزی به منظور توسعه کشت دانههای روغنی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی محصولات کشاورزی، خرید تضمینی آفتابگردان انجام گرفت که از آغاز سه هفته ای خرید این محصول در شهرستان تاکنون بیش از 168 تن محصول آفتابگردان از کشاورزان خریداری شده است.

وی افزود تحویل این محصول همه روزه در شهرستان مانه و سملقان در مرکز خرید شهرستان به آدرس آشخانه، کیلومتر 2 جاده نیروی هوایی، (روبروی تاسیسات شهرداری)، انبار 250 تنی اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی شهرستان مانه و سملقان انجام می گیرد.

انتهای خبر/ فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر