سرویس سیاسی | کد خبر: 38871
تاریخ انتشار: 1396/08/10 - 21:57:13

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان مانه وسملقان:

اعلام مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در نقاط مختلف شهرستان / حضور پُرشور و شعور مردم در راهپیمایی امسال

قاسمی دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان مانه وسملقان در این گفتگو مسیرهای راهپیمایی 13 آبان را در سه شهر آشخانه، قاضی و پیش قلعه را اعلام کرد.

Image result for ‫قاسمی نماز جمعه آشخانه‬‎

 

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، قاسمی دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان مانه وسملقان بااشاره به برگزاری مراسم 13 آبان در نقاط مختلف شهرستان، بیان کرد: مردم شهرستان مانه وسملقان امسال پرشور تر از سال های گذشته در مراسم 13 ابان شرکت می کنند.

قاسمی با بیان اینکه 13 ابان در تاریخ کشور به عنوان روزی به یاد ماندنی به ثبت رسیده است، افزود: تبعید امام خمینی ره به ترکیه در 13 ابان 1343. تسخیر لانه جاسوسی در 13 ابان 1358 و شهادت دانش اموزان در 13 ابان 57 از حوادث13 ابان در ادوار مختلف ا ست.

 قاسمی حضور مردم را در مراسم 13 ابان، بیانگر بیعت دوباره خود با رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: دانش اموران و دانشجویان با حضور در مراسم روز ملی مبارزه با  استکبار جهانی بار دیگر وفاداری خود را نسبت به انقلاب و دستاوردهای نظام اعلام می کنند

 وی  13 ابان را یکی از روزهای بسیار مهم در تاریخ انقلاب اسلامی عنوان و خاطر نشان کرد: در 13 ابان 58 دانشجویان پیرو خط امام با تیز هوشی و زمان شناسی متوجه عمق توطئه بزرگ امریکایی ها شدند و با تسخیر لانه جاسوسی امریکا نشان دادند که ایران دارای ملتی اگاه، هوشیار وزمان شناس است و هیچ گاه اجازه نمی دهند که امریکایی ها دست از پاخطا کنند .

قاسمی در خصوص مکان و زمان راهپیمایی باشکوه 13 آبان گفت:  راهپیمایی 13 ابان در شهر قاضی از میدان امام خمینی (ره) تا مصلی نماز جمعه باسخنرانی حجت الاسلام اردکام امام جمعه موقت ساعت 10 صبح و شهر پیش قلعه از شهدای گمنام تا مسجد جامع با سخنرانی حجت الاسلام محزون امام جمعه شهر ساعت 10 صبح برگزار می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: مردم شهرستان امسال پرشورتر از سال های گذشته با حضور پر رنگ تر درمراسم 13 ابان شرکت می کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: راهپیمایی در روز شنبه ساعت 9 صبح در مرکز شهرستان مانه و سملقان، شهر آشخانه از چهارراه شهرداری تا مصلی مسجد جامع برگزار می گردد.

قاسمی با اشاره به سخنران مراسم 13 ابان در شهر آشخانه تصریح کرد: سخنران حجت الاسلام مهدوی پور رئیس دانشگاه علوم قرانی و مشاور جناب آقای صالحی استاندار خراسان شمالی است.

انتهای خبر/ فیروز بخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر