سرویس یادداشت | کد خبر: 40359
تاریخ انتشار: 1396/10/07 - 11:02:48

امام جمعه اهل تسنن شهرستان مانه و سملقان در یادداشتی عنوان کرد:

روح ولایت و عاشورا در حماسه 9 دی به جریان افتاد/ اهل تسنن تابع بدون چون و چرای رهبری هستند

امام جمعه اهل تسنن شهرستان مانه و سملقان طی یادداشتی عنوان کرد: ما برادران اهل تسنن نیز تابع بدون چون و چرای رهبر و نظام انقلاب اسلامی هستیم و همواره در تمامی صحنه های انقلاب همچون حماسه 9 دی حضور فعال خواهیم داشت .

 

بسمه تعالی

حماسه 9 دی روز بصیرت مردم و میثاق امت اسلامی ایران با ولایت و رهبری آیت الله العظمی خامنه ای، همه نقشه ها و فتنه های دشمنان خارجی و خود فروخته داخلی را با هدف بر هم زدن رابطه مردم و نظام و در نتیجه براندازی نظام، نقشه برآب کرد.

در فتنه 88 با هوشیاری و بصریت مقام معظم رهبری و اتحاد و انسجام مردم فهیم ایران اسلامی، تبعیت از رهبر را اثبات و آمال و آرزوهای واهی دشمنان را به گور واصل کردند.

مردم با فهم درست و به موقع از این خطر، زمانی که احساس کردند، رفتار جریان فتنه اعتراض انتخاباتی نیست، جنگ و دعوای دو سلیقه سیاسی یا دو یا چند کاندیدا نیست. بلکه جریان فتنه برای مقابله با همه هویت دینی و انقلابی مردم ایران به میدان آمده، اینجا بود که ملت ایران عاشورایی برای مقابله با فتنه به میدان آمد و نهم دی به مظهر تمام عیار دفاع از انقلاب، رهبری و عاشورا تبدیل شد و در تاریخ ماند.

نهم دی پاسخ قاطع و تمام کننده مردمی بود که فتنه را در هم شکست. نهم دی واکنش فراگیر و ملی بود و روح ولایت و عاشورا در آن به جریان افتاد. تجلی قدرت الهی بود و خارج از تصورات و محاسبات عادی بود. به همین جهت هیچ گاه از یاد نخواهد رفت.

تنها تفاوت حماسه ۹دی ۸۸ و بهمن ۵۷ در این بود که مردم ایران در بهمن۵۷ به دنبال تغییر رژیم و استقرار حکومت جدید در جامعه بودند ولی در حماسه ۹دی ۸۸ مردم بر ادامه راه دفاع از نظام و حریم ولایت تاکید داشتند و اعلام رضایت و علاقه مندی خویش را از نظام جمهوری اسلامی اعلام نمودند.

ما برادران اهل تسنن نیز تابع بدون چون و چرای رهبر و نظام انقلاب اسلامی هستیم و همواره در تمامی صحنه های انقلاب همچون حماسه 9 دی حضور فعال خواهیم داشت و فتنه دشمنان را با شکست و ناامیدی مبدل خواهیم کرد.

من الله توفیق

آخوند عبدالله خوشنظر

امام جمعه اهل تسنن شهرستان مانه و سملقان

 

انتهای پیام/ فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر