سرویس گالری تصاویر | کد خبر: 40827
تاریخ انتشار: 1396/10/25 - 08:19:58

پایگاه خبری آشخانه گزارش می دهد:

مناطق زلزله زده شهرستان مانه و سملقان به قلم دوربین

بیست و سوم اردیبهشت ماه سال جاری زلزله ای به بزرگی 5/7 ریشتر شهرستان بجنورد و مانه و سملقان را لرزاند و به شهرها و روستاها صدمات جانی و مالی وارد کرد. از میان هجمه زیادی خسارت، روستاهای بخش مانه از شهرستان مانه و سملقان بیشترین صدمات و ویرانی های منازل را به خود دیدند.

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، بیست و سوم اردیبهشت ماه سال جاری زلزله ای به بزرگی 5/7 ریشتر شهرستان بجنورد و مانه و سملقان را لرزاند و به شهرها و روستاها صدمات جانی و مالی وارد کرد. از میان هجمه زیادی خسارت، روستاهای بخش مانه از شهرستان مانه و سملقان بیشترین صدمات و ویرانی های منازل را به خود دیدند.

بنابر شغل خبرنگاری بنده، با تماس های مکرر از مناطق زلزله زده برای پیگیری مشکلات آنان به روستاهای زلزله زده رفتم تا از نزدیک شاهد مشکلاتشان باشم. در طول مسیر از شهر پیش قلعه به سمت روستاهای زلزله زده، در کنار خانه های تخریب شده، واحدهای نوساز به چشم می خورد، واحد هایی که در مرحله سقف و دور چینی رها شده بودند.

در مصاحبه با اهالی روستاهای اسفیدان، رحیم داد، آغجه، چوپلی تپه،کشک آباد، قره چای،  قلعه استاد و چند روستای دیگر که تاریکی هوا امکان ادامه گزارش را نداد، سر سفره دل مردم زلزله زده نشستیم...

 

 

عکاس و خبرنگار/ امین فیروزبخت

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر