سرویس اجتماعي | کد خبر: 41010
تاریخ انتشار: 1396/11/08 - 08:36:17

افتتاح ۹۶ پروژه دهه فجر با اعتبار ی بالغ بر ۳۶ میلیارد تومان در مانه و سملقان

معاون فرماندار مانه و سملقان گفت: ۹۶ پروژه با اعتبار بالغ بر ۳۶ میلیارد تومان در دهه فجر امسال به صورت متمرکز افتتاح می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، معاون فرماندار مانه و سملقان در جلسه گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: ۹۶ پروژه با اعتبار بالغ بر ۳۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در دهه فجر امسال به صورت متمرکز افتتاح می شود.

جهاندوست جمعیت برخوردار این پروژه ها را ۸۵ هزار نفر اعلام و افزود: با افتتاح این پروژه ها برای ۱۸۵ نفر اشتغالزایی ایجاد می شود.

وی با بیان این که مخابرات با ۸ پروژه و اعتبار بالغ بر ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بیشترین پروژه های افتتاح دهه فجر را به خود اختصاص داده است ابراز کرد: اداره فرهنگ با افتتاح پروژه کتابخانه مرکزی با اعتبار بالغ بر ۵ میلیارد، نوسازی مدارس با ۵ پروژه و اعتبار بالغ بر ۴ میلیارد، جهادکشاورزی با ۸ پروژه و اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بیشترین افتتاح پروژه ها را بر عهده دارند.

معاون فرماندار مانه و سملقان گفت: بیش از ۳۰۰ برنامه در دهه مبارک فجر در مانه و سملقان اجرا می شود که همه مسئولین ادارات باید در این برنامه ها حضور داشته باشند.

وی از نوسازی ۲۸ مدرسه جدید طی ۳ ساله اخیر در شهرستان خبر داد و اظهار کرد: تا پایان سال ۹۷ هیچ مدرسه خشتی و گلی و کانکسی در شهرستان نخواهیم داشت.

وی عملکرد دستگاه های اجرایی در مستندسازی گزارش های خود را ضعیف تلقی کرد و ادامه داد: یکی از آسیب های جدی ادارات شهرستان بحث مستند سازی است.

فرمانده بسیج مانه و سملقان هم در این جلسه گفت: ستاد دهه فجر در شهرستان تشکیل شده است که اعضای این ستاد در حال فعالیت هستند.
سرگرد محمدی  افزود: برنامه ۱۰ شب ۱۰ مسجد در ایام الله دهه فجر برگزار می شود که از مسئولین خواستاریم در این برنامه شرکت کنند.

وی حضور دانش آموزان در مراسمات ایام الله دهه فجر را لازم و ضروری دانست و اضافه کرد: چهار راه شهرداری کفاف حضور مردم در راهپیمایی را ندارد و باید مسیر راهپیمایی تغییر یابد.

به گزارش خبرنگار ما، مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن از مسجد پنج تن تا مسجد جامع تعیین شد.

انتهای پیام / فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر