سرویس اقتصادی | کد خبر: 41218
تاریخ انتشار: 1396/11/17 - 08:21:49

230 معلم از طریق آزمون در خراسان شمالی استخدام می شوند

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌ و پرورش خراسان شمالی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی در این اداره کل گفت: مجوز استخدام 230 نفر معلم در آموزش و پرورش استان از طریق آزمون گرفته شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری آشخانه،به نقل از ایرنا قنبرعلی خوش آیینه اظهار کرد: قرار است 100 نفر در آموزش ابتدایی به کار گرفته شوند و 130 نفر هم در سایر رشته های نظری و فنی جذب خواهند شد.
وی با بیان اینکه نیروهای جدید در شهرستان های مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم به کار گرفته می شوند گفت: مراکز استان ها از جمله بجنورد، سهمیه ای برای پذیرش نیرو در این آزمون ندارد البته کمبود نیروی معلم در این شهرستان به شیوه های مختلف جبران می شود.
وی افزود: افراد ساکن در شهرستان بجنورد می توانند برای استخدام در شهرستان های مذکور در این آزمون شرکت کنند و امتیاز بومی بودن برای این متقاضیان لحاظ می شود.
وی تصریح کرد: پذیرش نیروها در این آزمون از افراد بومی خواهد بود و فراخوان شرکت در آزمون تا اسفند ماه امسال منتشر می شود.

 48 نفر سهمیه استخدامی خالی در آزمون گذشته
خوش آیینه در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه بر اساس نتیجه آزمون استخدامی که امسال برگزار شد، ظرفیت استخدام 48 نفر نیروی انسانی در این اداره کل خالی مانده است گفت: این تعداد از شرکت کنندگان نتوانستند حد نصاب نمره علمی را به دست آورند و از این رو حائز شرایط برای استخدام نبودند.
وی تصریح کرد: این ردیف های خالی برای جذب نیرو در آزمون پیش رو برای استان محفوظ است و به سهمیه ظرفیت پذیرش نیرو، اضافه می شود.
معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌ و پرورش خراسان شمالی اظهار کرد: بر اساس مصوبه هیات دولت، ردیف های جذب نیرو که جذب نمی شود برای سال آتی محفوظ است.
اکنون 14 هزار فرهنگی در آموزش و پرورش خراسان شمالی فعالیت دارند.

انتهای پیام/ف


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر