سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: 41326
تاریخ انتشار: 1396/11/22 - 13:09:03

در جمع پُرشور مردم آشخانه در راهپیمایی 22 بهمن عنوان شد:

مانایی و پویایی انقلاب اسلامی، معجزه قرن حاضر /گرایش دل های مردم جهان به انقلاب اسلامی ایران

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی در راهپیمایی 22 بهمن گفت: امروزه مردم به نظام انقلاب امیدوار شده اند و انقلاب با معنویت، دل های مردم دنیا را به سوی خود سوق می دهد.

 

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، حجت الاسلام و المسلمین علی خادمی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در جمع پُرشور و تماشایی مردم آشخانه در راهپیمایی 22 بهمن، با بیان این که در مسیر انقلاب اسلامی ایران، آفت های داخلی و خارجی وجود دارد، اظهار کرد: انقلاب نباید دچار آفت شود، آفت هایی همچون تبعیض، فساد اقتصادی، بی عدالتی و تشدید مشکلات معیشتی از جمله آفت هاست.

وی در ادامه افزود: برخی با سوء استفاده و تضییع بیت المال، انقلاب و مردم همانند زالو تغذیه می کنند که این آفت انقلاب است.

وی تصریح کرد: در حالیکه مسئولان و مردم باید هوشیار باشند و علما و روشنگران جامعه را آفت زدایی و بصیرت افزایی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین خادمی با بیان این که آرمان های پیامبران و اهل بیت (علیهم السلام) در نظام انقلاب اسلامی متجلی شده است، گفت: امروزه مردم به نظام انقلاب امیدوار شده اند و انقلاب با معنویت، دل های مردم دنیا را به سوی خود سوق می دهد.

وی یادآور شد: برخی از داخلی ها و خارجی ها با زیاده خواهی و زیاده خوری از انقلاب سوء بهره می برند که می بایستی دست و پای آن ها را قطع نمود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، نظام انقلاب اسلامی را ثمره اهدای خون جوانان وطن، بصیرت و ایستادگی مردم دانست و عنوان کرد: این عوامل و حضور همیشه در صحنه مردم دشمن را مایوس و با شکست مواجه کرده است.

وی با بیان این که مردم ایران از انقلاب اسلامی دل زدگی پیدا نکرده و نخواهند کرد، خاطر نشان کرد: ولیکن بی عدالتی، تبعیض، فساد و زیاده خوری ها مردم را بی تاب می کند.

حجت الاسلام و المسلمین خادمی با بیان این که انقلاب اسلامی حامی و ناجی مستضعفان و دشمن نظام استکباری است، گفت: زیاده خواهان در واقع سربازان پیاده نظام سلطه جهانی و ژن های برتر، سبب دلزدگی مردم می شود.

وی تصریح کرد: نظام اسلامی، نظام عدالت، توجه به توده های میلیونی مردم، دلسوز و خواهان تعالی و هدایت جامعه به قله های سعادت مادی و معنوی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گفت: اکنون نباید به آفت های داخلی و خارجی اجازه ورود به نظام را داد و می بایست از نفوذ رخنه ها در فضای زندگی، توده ی مسئولان و جامعه جلوگیری کرد.

وی اضافه کرد: مانایی و پویایی انقلاب اسلامی، معجزه قرن 21 است و منتظران عالم، منتظر قائم آل محمد (عج) و موعود جهانی هستند.

انتهای پیام / امین فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر