سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: 41327
تاریخ انتشار: 1396/11/23 - 07:56:41

در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن آشخانه عنوان شد:

مردم سنگ تمام گذاشتند اکنون زمان خدمت صادقانه مسئولان در رفع مشکلات مردم است

امام جمعه آشخانه، فرماندار مانه و سملقان و آخوند امانی به حضور پرشور و شکوه مردم در تمام صحنه های انقلاب و نیز وظیفه مسئولان در پاسخ به مطالبات در همه ی عرصه ها اشاره کردند.

 

حجت الاسلام والمسلمین احمدزاده امام جمعه آشخانه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری آشخانه، پایبندی به اسلام، ولایت مداری و بصیر و موقعیت شناسی را از ویژگی های برجسته مردم ایران دانست و عنوان کرد: مردم با وجود مشکلات معیشتی، اقتصادی، تبعیض ها و مطالبات از مسئولان ولیکن حساب انقلاب را از حساب مسائل حاشیه ای جدا می بینند.

امام جمعه آشخانه افزود: مردم ِ ما، انقلاب را به عنوان سرمایه ای بزرگ از جانشان بیشتر دوست می دارند، مردم ما برای بدست آوردن انقلاب جان فرزندان، خون شهیدان و مجاهدت های فراوان هزینه کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: مجالی که مردم می بینند سران نظام سلطه و استکبار برای این انقلاب و نظام خواب هایی دیده اند و نقشه کشیده اند، مردم با تمام وجود در صحنه حضور خواهند یافت و این حضور، شکوه، اقتدار و وحدت شان را به رخ دشمنان می رسانند.

حجت الاسلام احمدزاده با بیان اینکه بصیرت همین حضور به موقع و سراسر شکوه مردم در صحنه است، یادآور شد: بصیرت یعنی تشخیص مسائل، وقت شناسی، دشمن شناسی و رصد حرکات دشمن است.

وی تشریح کرد: مردم در این راهپیمایی سنگ تمام گذاشتند اکنون زمان خدمت صادقانه و مجاهدانه مسئولان در رفع مشکلات، بی عدالتی ها، تبعیض و مفاسد اقتصادی فرارسیده است.

غلامرضا عوض زاده فرماندار شهرستان مانه و سملقان با بیان این که با فرارسیدن چهل سالگی نظام انقلاب اسلامی به پختگی و اوج خود رسیده است، خاطر نشان کرد: مردم شهرستان مانه و سملقان با حضور پُر شور، ارزیابی صحیح تحولات منطقه و بین المللی بار دیگر شکوه، عظمت و اقتدار انقلاب را به رخ جهانیان کشاندند.

وی افزود: حضور حداکثری مردم بیانگر اوج وفاداری به آرمان های امام خمینی (ره)، انقلاب و ولایت است.

 

 

فرماندار مانه و سملقان با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: مردم در این راهپیمایی باعظمت، به اغتشاشگرانی که توسط معاندان نظام در پشت صحنه هدایت می شوند، پاسخ دندان شکن دادند.

وی یادآور شد: حضور همواره در صحنه و مشارکت حداکثری مردم، وظیفه مسئولان را در پاسخ به مطالبات در همه ی عرصه ها به ویژه حوزه ی اقتصادی دوچندان می کند.

عوض زاده از پیامدهای حضور پرشکوه مردم در صحنه های انقلاب را یاس و نامیدی دشمنان انقلاب اسلامی عنوان و بیان کرد: معاندان نظام می بایست در مقابل مردم ایران با حضور سراسر شور و شعور خود در این چهل سال عمر پربرکت انقلاب اسلامی تن به شکست دهند و از طراحی دسیسه، توطئه و تحریم ها دست بردارند.

 

 

آخوند عبدالله امانی مدیر مدرسه علمیه اهل تسنن دشتک علیا با بیان این که راهپیمایی 22 بهمن نمایانگر وحدت ملی و غیرت دینی ما است، گفت: کسی که غیرت دینی نداشته باشد، وجود حیاتی نیز نخواهد داشت.

وی اضافه کرد: این حیات ماست که با حضور پررنگ خودمان با شعار " اعدوا لهم مااستطعتم من قوه " در مقابل دشمنان نظام و اسلام خواهیم ایستاد.

وی تصریح کرد: این راهپیمایی ها خود نوعی اعلام آمادگی در مقابل دشمن است که الحمدلله از همه ی طوایف و مذاهب در کنار هم هستیم و با نمایش گذاشتن وحدت، انقلاب اسلامی را پابرجا و مقتدر خواهیم کرد.

انتهای پیام/ فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر