سرویس دینی و مذهبي | کد خبر: 41665
تاریخ انتشار: 1396/11/28 - 07:50:49

خطیب نماز جمعه شهر آشخانه:

اگر برخی مسئولان همانند مردم انقلابی باشند مشکلات حل شدنی است

امام جمعه آشخانه در ادامه گفت: مسئولان نباید از ملت ایران عقب بمانند، برخی مسئولان از مردم عقب اند. ملت ایران صبور، مقاوم، هوشیار و بصیر اند.

 

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، حجت الاسلام احمدزاده امام جمعه آشخانه در خطبه های این هفته 27 بهمن ماه، با اشاره به دهه فاطمیه، عنوان کرد: تسبیحات حضرت فاطمه (سلام الله علیها) یکی از مصداق های ذکر خداست.

امام جمعه آشخانه با بیان این که گروهی از جامعه علاوه شکیبایی، شکرگزاری به خداوند، با خردمندی به چاره اندیشی می پردازند، گفت: تاریخ بشر هر عزت و سربلندی را مرهون این چهره های کم نظیر و تحول آفرین است که حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) از نمونه این چهره ها است.

وی در ادامه افزود: قرآن کریم به این گروه که در پیکار با موانع سربلندی و سرافرازی، در راه پیروزی و عدالت، شکیبایی و از خداوند مدد می گیرند،  رهنمون می دهد.

وی حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) را پرچمدار چهارمین گروه از بشر و اسطوره پایداری و شکیبایی دانست و اظهار کرد: حضرت زهرا (س) با تاسی از قرآن و پیامبر (صلی الله علیه و آله وسلم) اصل شکیبایی و پایداری را رمز عبور از مشکلات و آزمون های دشوار زندگی و نیز همزاد تقوا و پرهیزگاری می دانست.

امام جمعه آشخانه تجدید بیعت با نظام انقلاب و رهبری در طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن را تماشایی خواند و خاطر نشان کرد: حضور پُرشور و همیشه در صحنه مردم در این راهپیمایی، مجالی برای شیطنت و تحرک پادوهای دشمن نداد.

وی یادآور شد: برخی ها تلاش کردند که بی اعتمادی به انقلاب و بی اعتقادی به ارزش های آن را به نمایش بگذارند ولیکن حضور مردم بیانگر تعلق انقلاب اسلامی به آن هاست.

وی افزود: ملت ایران با انقلاب اسلامی به هیچ بیگانه ای اجازه دخالت به هیچ کشوری نمی دهد و می تواند روی پای خود بایستد..

حجت الاسلام احمدزاده با اشاره به پیام های راهپیمایی 22 بهمن، عنوان کرد: حضور با عظمت مردم در راهپیمایی 22 بهمن با وجود گله مندی از دولت و ناکارآمدی سیاست های اقتصادی، بیانگر ایستادگی در پای آرمان های انقلاب و رهبری است.

 وی تصریح کرد: هم چنین این راهپیمایی دست تحرکات هر بیگانه ای همانند اغتشاشات را قطع نمود.

امام جمعه آشخانه با بیان این که اگر برخی مسئولان همانند مردم انقلابی باشند مشکلات حل شدنی است، یادآور شد: مسئولان نباید از ملت ایران عقب بمانند، برخی مسئولان از مردم عقب اند. ملت ایران صبور، مقاوم، هوشیار و بصیر هستند.

انتهای پیام/ امین فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر