سرویس سیاسی | کد خبر: 44432
تاریخ انتشار: 1397/01/24 - 03:39:16

صفر تا ۱۰۰ جام جهانی/۶۴

دوره ای که جام جهانی در ۱۷ روز برگزار شد +عکس و فیلم

نخستین دوره مسابقات جام جهانی در سال ۱۹۳۰ با حضور ۱۳ تیم و فقط در مدت ۱۷ روز برگزار شد.
دوره ای که جام جهانی در 17 روز برگزار شد +عکس و فیلم,

ویژه نامه جام جهانی مشرق - بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۴ خرداد ۹۷) در روسیه آغاز خواهد شد و ۳۲ تیم راه یافته به این تورنمنت بسیار مهم، برگی دیگر از تاریخ پرماجرا و پرطرفدار توپ گرد را خواهند نوشت.

از امروز قصد داریم در ۱۰۰ بخش(روز) روزشمار جام جهانی ۲۰۱۸ که بخشی از آن در سایت FIFA منتشر می شود را از ۱۰۰ روز مانده به این رویداد مهم با عنوان «صفر تا ۱۰۰ جام جهانی» به رشته تحریر درآوریم بدین صورت که هر روزی که به جام جهانی نزدیک تر می شویم عدد آن روز را که نمایانگر یک شخصیت یا یک اتفاق تاریخی در این تورنمنت معتبر است را شرح می دهیم. تا روز افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ با ۱۰۰ اتفاق و شخصیت مهم تاریخ جام جهانی با مشرق همراه باشید.

برنامه کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه +ساعت به وقت تهران


۶۴ روز مانده به جام جهانی ۲۰۱۸

به گزارش مشرق،   کاپ قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ پیش از رسیدن به روسیه از ۶۴ شهر از ۶ قاره مختلف جهان و از ۵۱ کشور عبور خواهد کرد !

این تور از جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان به بعد برگزار می شود و هر دوره به کشورهای میزبان کاپ افزوده می شود تا افراد بیشتری این جام را از نزدیک ببینند.

به همین بهانه سایت فیفا کلیپی را منتشر کرده که در ادامه می بینید:

دانلود

به گزارش مشرق، مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه در مدت یک ماه و با برگزاری ۶۴ دیدار پیگیری خواهد شد، و این در حالیست که نخستین دوره مسابقات جام جهانی در سال ۱۹۳۰ با حضور ۱۳ تیم و فقط در مدت ۱۷ روز برگزار شد.
در آن دوره تیم ها به یک گروه چهار تیمی و سه گروه سه تیمی تقسیم شدند و در پایان مرحله گروهی تیم های اول هر گروه به طور مستقیم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.
 

اروگوئه میزبان اولین جام جهانی بود و در نهایت نیز با برتری ۴ بر ۲ مقابل آرژانتین موفق به کسب نخستین عنوان قهرمانی در این مسابقات شد.

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر