سرویس سیاسی | کد خبر: 44744
تاریخ انتشار: 1397/02/03 - 12:57:12

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین:

خرید کالای ایرانی دفاع از امنیت اقتصادی کشور است

قزوین- فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین گفت: خرید کالای ایرانی به مثابه دفاع و پاسداری از امنیت اقتصادی کشور است.
خرید کالای ایرانی دفاع از امنیت اقتصادی کشور است,

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی صادق پور روز پنجشنبه در گردهمایی تبیین فرهنگ نهادی با محوریت تبیین شعار سال ۹۷ اظهار داشت:  امیدواریم در سال جاری بتوانیم فرمایشات مقام معظم رهبری که «حمایت از کالای ایرانی» است را اجرایی کرده و با حمایت از کالای ایرانی تولید و اشتغال را رونق بخشیم.

وی خاطر نشان کرد: خرید کالای ایرانی به مثابه دفاع و پاسداری از امنیت اقتصادی کشور است، با این وجود در عرصه اقتصادی باید با یک همت جمعی و عزم ملی، برای جبران این موضوع بیش از پیش بکوشیم.

 صادق پور بیان کرد: مطرح شدن حمایت از کالای ایرانی به عنوان شعار و راهبرد سال توسط مقام معظم رهبری انتخابی به حق و شایسته بوده است و در جامعه امروز که با جنگ اقتصادی روبه‌رو است یقینا حمایت از کالای ایرانی می‌تواند موجب افزایش تولیدات داخلی و هم‌چنین افزایش اشتغال در کشور که علاجی برای معضل بیکاری و مقابله با جنگ اقتصادی است، شود.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات شهرستان قزوین عنوان کرد: در شرایطی که دشمنان به دنبال آن هستند که به کشور ما ضربه بزنند، ملت انقلابی باید در جبهه هایی که دشمن از طریق آن ها حمله می کند، دفاع کنند و در جبهه اقتصادی نیز از کالای ایرانی حمایت کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین تاکید کرد: حمایت از تولید ملی خود پاسخ کوبنده و قاطعی به دشمنان جمهوری اسلامی است که گمان می کنند با تحریم های خود می توانند شجاعت و اقتدار را از ملت ایران بگیرند.

این مسئول اظهار داشت: بخش عمده حمایت از کالای ایرانی بر عهده مسئولین و به‌ویژه قوه مقننه و قوه مجریه می‌باشد هرچند که نقش تولیدکنندگان و آحاد ملت نیز در این زمینه بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

وی با اشاره به نقش مسئولین در حمایت از تولیدات داخلی مطرح کرد: امروز مسئولین می‌توانند با برداشتن قوانین مزاحم و دست و پاگیری چون معضلات بیمه، موضوعات مربوط به کارفرما و کارگر و هم‌چنین موضوع بازپرداخت سنگین وامها از سر راه تولیدکنندگان تا حد زیادی سبب افزایش تولیدات کشور شوند.

صادق‌پور بیان کرد: مسئولین باید نسبت به کیفیت کالاهای داخلی توجه داشته و تولیدکنندگان نیز باید با افزایش کیفیت کالاهای تولیدی خود با توان هرچه بیشتر در بازارهای رقابتی موجود حضور داشته و محصولاتی با کیفیت مطلوب را تولید و صادر کنند.

وی در پایان با اشاره به نقش مردم در حمایت از کالای داخلی خاطرنشان کرد: مردم باید به تولیدات داخلی اعتماد کرده و بدانند تنها راه آبادانی کشور و برون رفت از مشکلاتی چون بیکاری و ناهنجاری‌های موجود در جامعه حمایت از کالای داخلی است و باید نسبت به کالای ایرانی تعصب داشته باشند.

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر