سرویس اقتصادی | کد خبر: 47894
تاریخ انتشار: 1397/04/02 - 10:13:21

در کمیته برنامه ریزی شهرستان عنوان شد:

کاهش اعتبارات شهرستان مانه و سملقان در مقایسه با سال گذشته

دبیر کمیته برنامه ریزی مانه و سملقان سهم اعتباری شهرستان در سال جاری را با کاهش 10 درصدی، 43 میلیارد تومان اعلام کرد.

 

به گزارش عصر اترک، آقایی دبیر کمیته برنامه ریزی مانه و سملقان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان، با اشاره به اعتبارات سال 96 عنوان کرد: از جمیع منابع استانی، 81 میلیارد تومان اعتبارات به مانه و سملقان در سال گذشته ابلاغ و مصوب شده است.

وی اظهار کرد: این اعتبارات از محل سفر مقام معظم رهبری، اعتبارات ماده 10 و 12 و سایر ردیف های اعتباری ملی و استانی تامین شده است.

آقایی با بیان این که از میانگین مجموع اعتبارات 48 درصد تخصیص یافته است، گفت: اعتبارات استانی 42 درصد، اعتبارات سفر مقام معظم رهبری 100 درصد و سایر ردیف های ابلاغی میانگین  درصد تخصیص داشته است.

دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان مجموعه اعتبارات ابلاغی در حوزه اشتغالزایی استان خراسان شمالی را 20 میلیارد تومان در سال 97  اعلام کرد و گفت: که از این میزان سهم شهرستان مانه و سملقان 2 میلیارد و 800 میلیون تومان تخصیص یافته است.

آقایی با بیان این که سهم اعتباری شهرستان در سال جاری با کاهش 10 درصدی، 43 میلیارد تومان مصوب شده است، خاطر نشان کرد: مانه و سملقان در اجرای پروژه های نیمه تمام بالاتر از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دومین شهرستا استان خراسان شمالی است.

انتهای پیام / فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر