سرویس آشخانه | کد خبر: 51338
تاریخ انتشار: 1397/06/04 - 08:43:07

کشف انبار احتکار برنج در مانه و سملقان

فرمانده انتظامی شهرستان "مانه و سملقان" از کشف انبار احتکار برنج و دستگیری متهم در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری آشخانه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی حسین رختیانی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم اقدام به نگهداری مقدار قابل توجهی ارزاق عمومی از نوع برنج در یک انبار غیر مجاز می نماید، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه ماموران با هماهنگی مقام قضائی به همراه کارشناسان مربوطه به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: ماموران در بازرسی از این انبار موفق به کشف 61 تن برنج که به صورت غیر مجاز انبار شده بود، شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بررسی های بعمل آمده ارزش کالای کشف شده 6 میلیارد ریال اعلام شد، خاطر نشان کرد: در این عملیات ماموران موفق شدند تعداد 1 نفر متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل نمایند.
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان با تاکید بر اینکه این انبار پلمپ و متهم نیز بعد از تشکیل پرونده به همراه مستندات مربوطه برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، از مردم خواست تا برای کمک به اقتصاد جامعه و برخورد با محتکران هرگونه اخباری در این خصوص را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع نمایند.

انتهای پیام / ف


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر