سرویس آشخانه | کد خبر: 51569
تاریخ انتشار: 1397/06/09 - 21:32:12

فرمانده سپاه شهرستان مانه و سملقان عنوان کرد:

بازسازی واقعه غدیر در آشخانه همزمان با عید غدیر برگزار می شود

فرمانده سپاه مانه و سملقان از بازسازی واقعه غدیر در این شهرستان همزمان با روز عید غدیر خم خبر داد.

فرمانده ناحیه بسیج مقاومت بسیج مانه و سملقان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری آشخانه، از اجرای نمایش بازسازی واقعه غدیر خم در شهر آشخانه خبر داد و اظهار داشت: در هشتم شهریور ماه مصادف با عید غدیر خم نمایش واقعه غدیر در شهرآشخانه بازسازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه برنامه‌‌ریزی‌‌هایی برای بازسازی این واقعه در این شهرستان انجام شده است، گفت: از دو ماه گذشته توسط سپاه و برخی دستگاه های اجرایی بسترهای لازم را از جمله بازسازی مکان واقعه را فراهم کرده‌اند.

روح الله محمدی با اشاره به اینکه مردم اعتقاد ویژه‌ای به برگزاری این مراسم دارند، گفت: بیشتر هزینه تبلیغات و فضاسازی بازسازی واقعه غدیر را مردم تقبل کرده‌اند و بخشی از این هزینه را نیز سپاه ناحیه مانه و سملقان برعهده گرفته است.

وی هدف از بازسازی واقعه غدیر را آشنایی بیشتر اقشار مختلف مردم با واقعه غدیر و اتفاقات رخ داده در آن عنوان کرد و گفت: به منظور گسترش فرهنگ ولایت، انتقال فرهنگ ولایت و امامت به نوجوانان و نسل‌های آینده، ترویج و توسعه فرهنگ غدیر و ولایت و امامت و الگوسازی عید غدیرخم با استفاده از آیات و روایات واقعه غدیر خم در شهر آشخانه بازسازی می‌شود.

انتهای پیام / فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر