سرویس آشخانه | کد خبر: 52052
تاریخ انتشار: 1397/06/17 - 13:41:31

در جلسه ستاد شئون فرهنگی شهرستان عنوان شد:

ماه محرم همانند اکسیژن انرژی مضاعف و دوچندانی به انسان می بخشد

امام جمعه شهرستان مانه و سملقان در جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی گفت: ماه محرم همانند اکسیژن می ماند، مادامی که آدمی از گرفتاری های روحی و جسمانی، کم انرژی و سست می شود، ماه محرم انرژی مضاعف و دوچندانی به انسان می بخشد.

 

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، امام جمعه شهرستان مانه و سملقان در جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی به مناسبت ایام دهه محرم گفت: ماه محرم همانند اکسیژن می ماند، مادامی که آدمی از گرفتاری های روحی و جسمانی، کم انرژی و سست می شود، ماه محرم انرژی مضاعف و دوچندانی به انسان می بخشد.

حجت الاسلام و المسلمین احمدزاده ایام محرم الحسینی را نوعی واکسینه ی فضای جامعه را در مقابل آسیب های اجتماعی دانست و اظهار کرد: عزاداری های حسینی مقاومت جامعه را در مقابل آسیب های اجتماعی ارتقا می دهد، لذا این برای دستگاه های اجرایی نیز سودمند است.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان نیز با اشاره به برنامه های اجرایی این اداره، خاطر نشان کرد: اعزام روحانیون بومی و غیر بومی و همایش طلایه داران تبلیغ و برپایی موکب های مساجد از اهم اقدامات در این دهه است.

حجت الاسلام بداریه هم چنین افزود: تدین، معنویت و پایی بندی به احکام اسلامی سبب کاهش آسیب های اجتماعی است که در ایام محرم این انتشار احکام اسلامی در دستگاه اباعبدالله الحسین در سطح اجتماع به اوج خود می رسد.

انتهای پیام/ فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر