سرویس آشخانه | کد خبر: 52445
تاریخ انتشار: 1397/07/02 - 08:52:40

فرمانده سپاه مانه و سملقان عنوان کرد:

بیش از 150 عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس/ بازسازی عملیات والفجر9 در مانه وسملقان

فرمانده ناحیه سپاه مانه و سملقان هم چنین از بازسازی عملیات والفجر 9 طی هفته دفاع مقدس در شهرستان خبر داد

 

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، سرگرد پاسدار روح الله محمدی فرمانده ناحیه سپاه مانه و سملقان در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دفاع مقدس عنوان کرد: در گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیش از 150 عنوان برنامه در شهرستان برگزار می شود.

وی اظهار کرد: در این هفته در سطوح پایگاه ها، حوزه ها و رده های ناحیه 107 عنوان برنامه محوری در شهرستان برگزار خواهد شد.

محمدی هم چنین افزود: در سطح پایگاه های بسیج ادارات شهرستان نیز حدود 50 برنامه اجرا خواهد شد.

فرمانده ناحیه سپاه مانه و سملقان هم چنین از بازسازی عملیات والفجر 9 طی هفته دفاع مقدس در شهرستان خبر داد و گفت: بازسازی عملیات والفجر 9 به عنوان برنامه شهرستانی از دوم الی پنجم مهر ماه به مدت 4 روز 9 از ساعت 15 الی 18 عصر در منطقه شهرک صنعتی قره میدان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: طرح عملیات، کالک و نقشه های عملیات، شیوه و آتش حرکت به عنوان نمادین در این بازسازی عملیات به نمایش درخواهد آمد.

فرمانده ناحیه سپاه مانه و سملقان شعار محوری هفته دفاع مقدس امسال را "ما توانستیم" عنوان کرد و گفت: ما توانستیم، ما ایستاده ایم و ما می توانیم مولفه های ایستادگی در مقابل دشمنان در 40 سال گذشته تاکنون است.

وی هم چنین افزود: دشمنان امروزه بدنبال عملیات روانی در بعد جنگ اقتصادی هستند و با ایجاد تحریم های جهانی، کشورمان را دچار مشکل کنند ولیکن ما هم چنان با اقتدار در همه ابعاد توانستیم مقاومت و ایستادگی کنیم.

سرگرد پاسدار روح الله محمدی با بیان این که نظام مقدس جمهوری اسلامی با هدایت های مقام معظم رهبری استوار است خاطر نشان کرد: این ایستادگی که بر مبنای سیره اهل بیت علیهم السلام است با رهنمودهای مقام معظم رهبری و بصیرت مردم ایران در مقابل دنیای استکباری مقاومت و مقابله کرده است.

انتهای پیام / فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر