سرویس آشخانه | کد خبر: 52446
تاریخ انتشار: 1397/07/02 - 12:41:07

پایگاه خبری آشخانه گزارش می دهد:

اعتراض والدین دانش آموزان دبستان" معلم" در تلفیق محیط دبستان و مدرسه

والدین دبستان ابتدایی "معلم" شهر آشخانه در اعتراضی در مقابل فرمانداری و آموزشگاه، خواستار جداشدن محیط آموزشی دبستان "معلم" با مدرسه جلال آل احمد آشخانه شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، دبستان معلم و مدرسه متوسطه اول جلال آل احمد آشخانه با یک محوطه مشترک، در جوار یکدیگر قرار دارند، که سال گذشته به دلیل مشکلات تربیتی و اخلاقی، با هزنیه والدین دانش آموزان این محوطه دیوار کشی شد.

به گفته والدین دانش آموزان، طبق برنامه ریزی آموزش و پرورش، قرار است برای جلوگیری از دونوبته شدن این آموزشگاهها، کلاس های دانش آموزان پایه چهارم تا ششم ابتدایی در دبیرستان مجاور و بخشی از کلاس های آموزشگاه متوسطه نیز در دبستان همسایه تشکیل شود.

والدین دانش آموزان ابتدایی با بیان اینکه این اقدام از نظر قانونی و نیز تربیتی درست نیست، خواستار تجدید نظر مسئولان آموزش و پرورش در ادغام فضای آموزشی این 2 آموزشگاه شدند.
آنان گفتند که با توجه به نزدیکی مدارس و مشترک بودن محوطه آنها، پارسال والدین برای جلوگیری از بروز مشکلات اخلاقی و تربیتی، با هزینه خود اقدام به دیوارکشی بین 2 فضای آموزشی کرده بودند.

 


والدین دانش آموزان پس از ساعتی حضور در این محل و قانع نشدن از توضیحات مدیر آموزش و پرورش مانه و سملقان و رئیس شورای اسلامی شهر آشخانه در محل فرمانداری شهرستان حضور یافتند که به آنان قول رسیدگی موضوع و رفع دغدغه والدین داده شد.
قابل ذکر است که دبستان ابتدایی معلم آشخانه دارای 360 دانش آموز و متوسطه اول جلال احمد نیز دارای حدود 200 دانش آموز است و اکنون 2 هزار نیروی فرهنگی مسئولیت آموزش 18 هزار دانش آموز این شهرستان را برعهده دارند.

انتهای پیام /


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر